• Mobilita v Taliansku

• V dňoch 3. – 9. februára sa uskutočnila medzinárodná mobilita žiakov v Taliansku na ktorej sa zúčastnili piati žiaci našej školy a traja pedagógovia.

Žiaci Viktória Krulčíková, Alexander Matúš Mertin, Lívia Jančišinová, Michaela Klimeková a Aneta Stričová. Pedagógovia p. uč Lucia Gerthoferová, p.uč. Alexandra Karašová a p. zástupca Peter Greguš.
        Všetci sme s napätím očakávali ako bude prebiehať stretnutie žiakov zo všetkých partnerských krajín, privítanie v rodinách ako budú naši žiaci prežívať tento týždeň v Taliansku a partnerskej škole. Žiaci prezentovali seba a školu v anglickom jazyku a vyskúšali si vystupovanie pred fórom.  Boli sme s nimi v neustálom kontakte a zážitky z mobility boli veľmi potešujúce. Všetkým sa stretnutie v Taliansku páčilo, program hosťujúcej krajiny bol veľmi bohatý a naplnil očakávania projektu.
        Všetkým týždeň s priateľmi ubehol veľmi rýchlo a získali množstvo poznatkov, zdokonalili sa v angličtine, spoznali školský systém v Taliansku, spriatelili sa formou hier a súťaží so žiakmi ostatných škôl.

Prezentácia Slovenska žiakmi: Erasmus_-_Slovakia.ppsx (10,3 MB)

Fotoalbum: Erasmus+ Taliansko