• Remeslo má zlaté dno

Od 1.10.2018 do 1.10.2020 na našej škole prebieha medzinárodný projekt „Remeslo má zlaté dno“, kde je zapojených 5 škôl z rôznych krajín vrátane našej  v programe Erazmus+. Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto projekte, kto je doň zapojený, čoho sa týka a aké sú ciele a úlohy v tomto projekte kliknite na odkaz.

• Zhotovenie šarkana

Vo štvrtok 15.11.2018 si deti zo školského klubu zhotovili šarkanov spolu so svojimi rodičmi a starými rodičmi. Všetci pracovali usilovne ako včeličky a výsledkom sú krásne a originálne šarkany, ktoré teraz zdobia vestibul našej školy. Nahliadnite do fotogalérie a uznáte, že sa im vydarili.

.

• Halloween party

Ocitli sme sa uprostred jesene a v tomto ročnom období prichádza k nám u nás už udomácnený sviatok - Halloween. Patria k nemu strašidelné kostýmy, vydlabané tekvice s vyrezanými tvárami a sviečkou vo vnútri. K tomu všetkému patrí hudba v podaní DJ Bobra a žiaci prevlečení do rôznych halloweenskych kostýmov.  Halloween party si všetci zúčastnení užili. Tanec, hudba, tombola a spev - všetci sa zabávali. Veď o to všetkým predsa išlo.