• Vyhodnotenie zberu papiera

Tento školský rok sa naši žiaci opäť zapojili do zberu papiera. Papier v priebehu celého školského roka odovzdávali v Zbernom dvore UNO.  Do zberu sa zapojilo 113 žiakov z 24 tried. Spolu sa vyzbieralo 16 842 kg, na 1.stupni 13 1645 kg, na 2. stupni 3 678 kg. Na 1.stupni najviac papiera odovzdala IV.D trieda, na 2. stupni VIII.A trieda. 46 žiakov odovzdalo viac ako 100 kg. Najúspešnejšími zberateľmi boli:

Lea Železníková zo IV.D triedy – 1 463 kg

Oliver Polomčák z II.D triedy- 1 172 kg

Michael Reľovský z II.D triedy- 890 kg.

Každý, kto priniesol 100 a viac kg si odniesol sladkú odmenu a vecnú cenu.

Oceneným žiakom srdečne blahoželáme a všetkým, ktorí sa do zberu zapojili, ĎAKUJEME!

• Deň otcov v ŠKD

Niet krajšieho pohladenia na srdci, keď vidím šťastné deti a spokojných rodičov. Ku dňu otcov sme s deťmi pripravili program. Pomohli aj mamky a spoločne sme ukončili školský rok športom. Rodičia sa s deťmi rozcvičili v telocvični, dali si beh na našom ihrisku, deti zabávali aerobicom a aktivity sme ukončili v našej herni, kde si deti pochutnali niečo slané, dodržali pitný režim a rodičia ukončili bojovným plankom. Ďakujeme rodičia 1.D + 2.B