• Inkluzívna cyklotúra
     • Inkluzívna cyklotúra

      Dňa 15.6.2021 sme spolu s našimi integrovanými žiakmi strávili príjemné slnečné dopoludnie na cyklotúre do Nestvillu. Zúčastnilo sa jej 17 žiakov 1.–8. ročníka. Žiaci zdolali nielen dvojkolesové prekážky, ale prekonali aj samých seba. Vek a ročník nehrali žiadnu rolu, všetci spolu kooperovali, navzájom si pomáhali, spoločne sa zahrali na detskom ihrisku. Všetkým deťom patrí obrovská pochvala za vzorné správanie počas celého výletu.

      Naše poďakovanie patrí nielen p. zástupcovi, ale aj milému sponzorovi, vďaka ktorému sa mohli deti zadarmo vyšantiť na detskom ihrisku. To, že sme sa mali výborne, si môžete pozrieť na fotografiách.

      ... inkluzívny tím ...

    • Piknik v ŠKD
     • Piknik v ŠKD

      Nevyužiť krásne slnečné dni na piknik na čerstvom vzduchu by bolo hádam škoda. Deti v školskom klube detí  zbožňujú pobyt vonku, a preto priestory na školskom dvore boli ako stvorené na piknikovú párty. Jedenie, sedenie a hry na dekách sa deťom veľmi páčilo, len nech nám takéto počasie vydrží do konca školského roka.

       

    • Matematický klokan
     • Matematický klokan

      Matematický klokan je obľúbená matematická súťaž, do ktorej sa tento rok zapojilo 34 011 žiakov z celého Slovenska. Medzi nimi aj 47 žiakov našej školy, vrátane najmenších prvákov. Deväť žiakov – Tamara Macková (1.C), Samuel Pavlík (1.D), Matej Šak (1.D), Filip Richter (1.D),  Laura Vantrobová (2.D), Laura Malá (5.A), Olívia Demurová (5.A), Marko Vantroba (6.A), Michal Semančík (6.A) a  Valentina Šestáková (7.A) sa zaradilo medzi úspešných riešiteľov (ich úspešnosť bola viac ako 90%).

      Diplom školského šampióna si vybojovala Valentina Šestáková (14. miesto z 2500 súťažiacich). Veľký úspech sa podaril aj prváčke Tamarke  Mackovej (1.C), ktorá vypracovala úlohy na 100%, čo sa podarilo 300 prváčikom z 8000 súťažiacich. Šiestaci Marko Vantroba Michal Semančík sa vo svojej kategórii tiež zaradili medzi 84 žiakov z celého Slovenska, ktorí zvládli svoje úlohy na 100%.

      Všetkým žiakom blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu školy a želáme ešte veľa matematických úspechov.

    • 1.jún – MDD v ŠKD
     • 1.jún – MDD v ŠKD

      Deti sú našou budúcnosťou a pripomínajú nám našu minulosť. Obdivujeme ich úprimnosť a spontánnosť. Deti nám prinášajú šťastie a radosť. Dnes sme to šťastie a radosť prežili všetci spoločne. Deti sú našou budúcnosťou a pripomínajú nám našu minulosť. Obdivujeme ich úprimnosť a spontánnosť. Deti nám prinášajú šťastie a radosť. Dnes sme to šťastie a radosť prežili všetci spoločne.