• Miss bábika
     • Miss bábika

      Spinkaj sladko, snívaj sen medový, spinkaj sladko, do čižiem míľových... takto sladko zneli slová piesne našej žiačky Emky Imrichovej z I.D triedy, ktorá sa zúčastnila súťaže Miss bábika v CVČ v Starej Ľubovni. V kategórii Kreativita obsadila 1.miesto. Podarilo sa jej vytvoriť najkrajší pozdrav pre svoju bábiku Danielu. Veľmi vydarené, humorne ladené číslo predviedla i Janka Markovičová z 2. C triedy, ktorá nás na tejto súťaži  reprezentovala už po druhýkrát. Ďakujeme dievčatá.

      30. januára 2020 sa uskutočnilo školské kolo súťaže MISS BÁBIKA. Žiačky prvého a druhého ročníka predviedli starostlivosť o svoju bábiku. Ukázali zručnosť pri prebaľovaní, kúpaní , obliekaní bábiky. Okrem toho predviedli aj spev uspávanky a recitáciu. Srdečne blahoželáme k postupu do okresného kola Eme Imrichovej z I.D a Janke Markovičovej z II.C triedy.

    • Šaliansky Maťko
     • Šaliansky Maťko

      Už po 27.krát sa 17.1.2020 Centrom voľného času v Starej Ľubovni ozývali tajomné príbehy ukryté v slovenských povestiach na okresnom kole súťaže Šaliansky Maťko. Tejto recitačnej súťaže sa zúčastnili aj naše žiačky a úspešne sa prerecitovali medzi najlepších. Na okresné kolo sa zo školského kola prebojoval aj žiak zo IV. C Marek Imrich, ktorý reprezentoval našu školu v II. kategórii. Výhercom blahoželáme.

      V I. kategórii sa na 3. mieste umiestnila Kristína Andreanská z III.B triedy a v kategórii najstarších 2. miesto obsadila Sandra Škopová zo VII. C a na 3. mieste skončila Sofia Fábová tiež zo VII.C.

    • Karneval
     • Karneval

      Milí žiaci prvého stupňa našej školičky! hoc už nie ste maličkí, veríme, že i tak sa tešíte, na Karneval, na ten skvelý farebný bál, plný masiek, tanca a zábavy! Tak nech sa nám spoločne vydarí! Dávame Vám na známosť, že 25. 2. príde do našej školy HOSŤ! A bude s ním veselo! Ukážete svoju, fantáziu a šikovnosť, či už Vašu, či Vašich tatkov a mám, Možno prídu žiaci, možno včeličky, roboti, strigy, kozmonauti, možno mačičky..., necháme sa prekvapiť! Tak sa príďte všetci zabaviť!