• ERASMUS + - Vzdelávanie učiteľov na Islande

Prvou fázou akreditácie Erasmus + bolo vzdelávanie učiteľov na tému Greener school for a sustainable future: climate change education (Zelenšia škola pre udržateľnú budúcnosť: vzdelávanie o klimatickej zmene). Vzdelávania sa zúčastnilo osem učiteľov v čase od 23. júla do 29. júla  2023 v Reykjaviku na Islande. Celý článok

• Zber papiera 2023/24

Začiatok zberu: 1. október 2023

Ukončenie zberu: 31. máj 2024

Zberné miesto: UNO- Džunda Ján- Zberné  suroviny (Továrenská 827/7)

!!! Potvrdenie odovzdať triednemu učiteľovi !!!

• Revitalizácia multifunkčného ihriska

V mesiaci august/september 2023 bol zrealizovaný projekt „Revitalizácia multifunkčného ihriska“. Poškodené a zanesené časti  hracej plochy „multifunkčné ihrisko pri ZŠ Komenského, boli strojovo prevzdušnené. Následne bola vykonaná demontáž starých poškodených brán a montáž nových certifikovaných brán vrátane sietí. Taktiež boli  dolepované postranné čiary tenisového ihriska.

Tento projekt bol uskutočnený na základe výzvy „poslancov Prešovského samosprávneho kraja“ a podporený z rozpočtu PSK vo výške 3243,00 €. Rodičovské združenie – Rodičia deťom ZŠ Komenského prispelo finančne vo výške 1089,00 €.